Ședința Comisiei de supraveghere a procesului de introducere a votului electronic și transmiterii on-line a ședințelor CMC

15 aprilie, 2016

Pe 12 aprilie 2016 a avut loc ședința comisiei de supraveghere a procesului de introducere a votului electronic și a transmiterii on-line a ședințelor CMC.

Vă îndemnăm să citiți documentele care au fost discutate în cadrul ședinței și să ne expediați comentariile și sugestiile Dvs. Toate propunerile vor fi analizate la ședința comisiei din 19 aprilie curent, ora 16:00, după care vor fi aprobate variantele finale a planului de acțiuni și aspectele introducerii sistemului de vot electronic și a celui de transmitere online a ședințelor.

Comisia dorește să sporească transparența ședințelor și deciziilor Consiliului Municipal prin intermediul acestor instrumente. Se solicită implicarea dvs. în dezbaterea  următoarelor documente:

Primăria, bd. Ștefan cel mare și Sfânt 83, sala 15 Data: 19-04-2016 / 16.00

La acelasi subiect