CONSULTĂRI PUBLICE: „Planul Urbanistic Zonal” (în volum parțial) pentru teritoriul adiacent str. Bucovinei, municipiului Chișinău”

18 iunie, 2017

Pretura sectorului Ciocana, în conformitate cu prevederile dispoziției Viceprimarului municipiului Chișinău, Nistor Grozavu, nr. 522-d din 05.06.2017 „Cu privire la organizarea consultărilor publice asupra proiectului „Planul Urbanistic Zonal” (în volum parțial) pentru teritoriul adiacent str. Bucovinei, municipiului Chișinău”, organizează consultări publice în data de 29.06.2017, ora 10.00, în incinta Preturii sectorului Ciocana, bd. Mircea cel Bătrîn, nr. 4/3, sala nr. 13.

Sursa: viorelrailean.livejournal.com

Proiectul va fi prezentat de către Intitutul Municipal de Proiectări CHIȘINĂUPROIECT. Investitorul proiectului – Societatea cu Răspundere Limitată „FLORMIN-COM”. La consultările publice sunt invitaţi să participe persoane interesate (societatea civilă, mass-media, ș.a. Informaţia suplimentară este disponibilă pe pagina WEB : ciocana.md; Persoana de contact; Petru CIOBANU, tel. 022 33 19 29.

Sursa: pretura.ciocana.md

Bd. Mircea cel Bătrân, nr. 4/3, sala nr. 13. Data: 29-06-2017 / 10.00