Anunţ privind organizarea dezbaterilor publice

7 iulie, 2016

Primăria municipiului Chişinău anunţă desfăşurarea dezbaterilor publice asupra următorului proiect de decizie: „Cu privire la aprobarea Regulamentului privind  stabilirea unor forme de sprijin financiar de la bugetul local al municipiului Chişinău la construcţia / procurarea  de locuinţe pentru unele categorii de cetăţeni”.

Data şi locul organizării dezbaterilor publice:

14 iulie 2016, ora 17.00, Sala de Şedinţe a Primăriei municipiului Chişinău.

Iniţiatorul proiectului:

Direcţia management financiar a Primăriei municipiului Chişinău.

Expunerea opiniilor:

Cei interesaţi îşi pot prezenta opiniile pe marginea proiectului, până pe data de 14 iulie 2016, la următoarea adresă de e-mail: drp@pmc.md.

Rugăm persoanele interesate să participe la dezbateri şi să consulte atent proiectul propus.

Anexă:

1)    Proiectul de decizie;

2)    Regulamentul privind  stabilirea unor forme de sprijin financiar de la bugetul local al municipiului Chişinău la construcţia / procurarea  de locuinţe pentru unele categorii de cetăţeni.

Primăria, Sala de Şedinţe Data: 14-07-2016 / 17.00

La acelasi subiect